shape
shape

Homeats Akademi’nin Özel Programı: Yeşim Nemutlu ile Yaz Stajı Tadında Eğitim Kampı + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi

 • Anasayfa
 • Kurs
 • Homeats Akademi’nin Özel Programı: Yeşim Nemutlu ile Yaz Stajı Tadında Eğitim Kampı + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi
Öğrenci: 26 Görüntüleme: 667

Homeats Akademi’nin Özel Programı: Yeşim Nemutlu ile Yaz Stajı Tadında Eğitim Kampı + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi

Eğitim Hakkında

📚 Eğitmenimiz: Diyetisyen Yeşim Nemutlu Türkiye’de eşi benzeri olmayan bu online interaktif staj programında, Yeşim Nemutlu ile beslenme ve diyetetik alanındaki derin bilgileri keşfedin.

💡 Eğitim Platformu: Homeats Akademi Sektördeki yenilikleri takip etmek ve kendinizi geliştirmek için ideal bir platform. Yeşim Hocamızın titizlikle hazırladığı bu programda, erken kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz.

🌟 Özgün İçerik ve Sınırlı Kontenjan Her bir modül, diyetisyenlik mesleğinin farklı yönlerini ele alıyor. Interaktif ve gerçekçi staj deneyimi sunuyoruz. Kontenjan sınırlı olduğundan ve tekrar edilmeyeceğinden, bu fırsatı kaçırmayın.

👩‍🎓 Profesyonel Gelişim Fırsatı Diyetisyen Yeşim Nemutlu ile tanışın, mesleki işleyişini öğrenin, paha biçilmez bilgiler edinin ve kariyerinizi bir adım ileri taşıyın.

🔍 Kapsamlı Eğitim Modülleri:

Modül 1:

 • Beslenme ve diyetetik alanına giriş (çalışma alanları, avantaj ve dezavantajları)
 • Beslenme ve diyetetikte farklı kariyer alanlarına genel bakış (kpss? özel? akademi)
 • Beslenme ve sağlıklı beslenmenin temel ilkelerine giriş
 • Online diyet ve yüzyüze diyet süreçlerinin farklılıkları, yönetimi
 • Staj süreci nasıl olur nelere odaklanılır? diyetisyenler stajyerlerden neler bekler?
 • Diyetisyen ve sosyal medyanın gücü
 • Diyetisyen sohbetleri (kitap tavsiyeleri, işe alım süreci, önerilen bilimsel web siteleri, ne istediğimize nasıl karar vereceğiz, tavsiyeler)

Modül 2:

 • Anamnez alma
 • Kan tahlili yorumlama
 • Vücut analizi yorumlama
 • Süreç yönetimi
 • Vaka çözümü
 • Canlandırma yaparak: interaktif bir şekilde: gerçekten danışan alıyor gibi diyet sürecini yazma ve öğrenme
 • Öğrencilere vaka ödevi verilip, örnek birkaç vaka çözümünü bakıp değerlendirme (öğrencilerden gerçekten aktif katılım beklenmektedir)

Modül 3:

 • Hastane ortamında hangi alanlara bakılabilir?
 • Poliklinik dışındaki alanların dağılımı nasıl oluyor?
 • Derslerde ve gerçekte yoğun bakım alanının yönetimi nasıl? farklılık var mı?
 • Enteral ve parenteral beslenme de ng ve peg nasıl takılıyor? hangi ürünler kullanılıyor? hangi ürünler ne için tercih ediliyor?
 • Diyaliz hastalarının viziti nasıl oluyor? takip süreci nasıl? hastalar ile hangi parametreleri takip ediyoruz?
 • Bariatri hastalarının süreç yönetimi nasıl? beslenme planlaması nasıl oluyor?

 

Ekstra Avantajlar: Özel materyallere erişim ve eğitimi yeniden izleme şansı.

💼 Staj Tecrübesi Özellikle gönüllü veya zorunlu staj imkanı bulamayanlar için bu kamp, gerçek bir staj deneyimi sunar.

Bu eğitim, diyetetik mesleğine dair kapsamlı ve derinlemesine bir bakış açısı sunarak mesleki gelişiminizi destekleyecek.

 

Ne Öğreneceksin?

Kamp sonunda, bilgi, tecrübe, network ve eğitmen imzalı katılım belgesine sahip olacaksın.

Ayrıca;

- 3 gün boyunca katılacağın kampta eğitmen tarafından hazırlanmış materyallere erişim imkânı ve eğitimi sonrasında tekrardan izleme fırsatı yakalayacaksın.

- Beslenme ve diyetetik alanında gönüllü/zorunlu staj yapma imkânı bulamayan veya daha fazla diyetisyen bakış açısı ile bilgi birikimlerini genişletmek isteyen kişiler bu programla verimli bir simülasyon staj deneyimi yaşayabilirler.

Kurs Müfredatı

TAŞINIYORUZ: @nutrihome.akademi

 • Eğitim ile ilgili problem yaşamamak için yeni platformumuzu mutlaka takip edin.
  00:00

Modül 1:
Beslenme ve diyetetik alanına giriş (çalışma alanları, avantaj ve dezavantajları) Beslenme ve diyetetikte farklı kariyer alanlarına genel bakış (kpss? özel? akademi) Beslenme ve sağlıklı beslenmenin temel ilkelerine giriş Online diyet ve yüzyüze diyet süreçlerinin farklılıkları, yönetimi Staj süreci nasıl olur nelere odaklanılır? diyetisyenler stajyerlerden neler bekler? Diyetisyen ve sosyal medyanın gücü Diyetisyen sohbetleri (kitap tavsiyeleri, işe alım süreci, önerilen bilimsel web siteleri, ne istediğimize nasıl karar vereceğiz, tavsiyeler)

Modül 2:
Anamnez alma Kan tahlili yorumlama Vücut analizi yorumlama Süreç yönetimi Vaka çözümü Canlandırma yaparak: interaktif bir şekilde: gerçekten danışan alıyor gibi diyet sürecini yazma ve öğrenme Öğrencilere vaka ödevi verilip, örnek birkaç vaka çözümünü bakıp değerlendirme (öğrencilerden gerçekten aktif katılım beklenmektedir)

Modül 3:
Hastane ortamında hangi alanlara bakılabilir? Poliklinik dışındaki alanların dağılımı nasıl oluyor? Derslerde ve gerçekte yoğun bakım alanının yönetimi nasıl? farklılık var mı? Enteral ve parenteral beslenme de ng ve peg nasıl takılıyor? hangi ürünler kullanılıyor? hangi ürünler ne için tercih ediliyor? Diyaliz hastalarının viziti nasıl oluyor? takip süreci nasıl? hastalar ile hangi parametreleri takip ediyoruz? Bariatri hastalarının süreç yönetimi nasıl? beslenme planlaması nasıl oluyor?

YESIM NE MUTLU 1

Yeşim Nemutlu Torun

Yeditepe Üniversitesi 2019 yılında Beslenme ve Diyetetik Bölüm 2.si ve Sağlık Bilimleri Fakülte 2.si olarak mezun olmuştur. ·        2021: Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Ana Bilim Dalından uzmanlığını almıştır. Uzmanlık tezi “Comparison and consistency of malnutrition inflammation score with antropometry and spesific malnutrition screening tools for adult and elder hemodialysis patients.” dır. ·        2022: 3.Uluslararası Sağlıklı Beslenme Kongresinde “Yetişkin ve Yaşlı Hemodiyaliz Hastalarında Malnütrisyon İnflamasyon Skorunun Malnütrisyon Tarama Araçlarıyla Tutarlılığı” sözel bildiri sunumu yapmıştır. ·        2022: Uluslararası Fitness Beslenme Uzmanlığı almıştır. ·        2022: Journal of Healthcare Quality Research’de “Consistency of MIS with other malnutrition screening tools among adult and elderly hemodialysis patients” makalesi yayınlanmıştır. ·        2023: Rumeli Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu “Beslenme ve Sağlık Sempozyumu 2023 – Mikrobiyota” sempozyumunda “Gastrointestinal Sistem ve Mikrobiyota” konusu üzerine konuşmacı olmuştur. Beslenme ve Sağlık Sempozyumu 2023 Mikrobiyota Bildiri Kitapçığı erişime açıktır. ·        2023: 70 saatlik “Diyetisyenler İçin Bilimsel Fitoterapi Eğitimi” ni başarı ile tamamlanmıştır.   ·        2024: Fonksiyonel Tıp Platformu tarafından düzenlenen “Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği” eğitimi almıştır. 2019 yılından itibaren aktif bir şekilde, diyaliz, yoğun bakım ve poliklinik alanında özel bir hastanede çalışmaktadır. Aynı zamanda birçok alanda eğitimler vermektedir.  


2 Eğitim 31 Öğrenci
Yesil Modern Mini Market Logo 7

Nutrihome Akademi

🌱Nutrihome Akademi, Homeats Akademi kurucuları tarafından kurulmuş kardeş platform olup ⚠️ Perşembe Ücretsiz Eğitimlerinin Şubat Ayı İtibariyle Gerçekleştirileceği Platformdur ⚠️🌱 1 Senedir olduğu gibi diyetisyen ve diyetisyen adaylarına piyasanın en kaliteli eğitimlerini en düşük ücretle ve hatta ücretsiz sunmaya devam eder.🌱Diyetisyenler tarafından oluşturulan bu platformda meslektaşlarımızın gelişimi ön planda tutulur ve ihtiyaçların karşılanması için sektörün en yenilikçi eğitim konseptleri bu ekip tarafından yaratılır.🌱 Nutrihome Akademi, @homenutrition.dergisi 'ni kapsamaktadır ve bu dergi ilk sayısında büyük ses getirmiştir.🌱 Platform beslenme ve diyetetik alanında her perşembe günü alanında uzman diyetisyenler ile sizleri ücretsiz bir şekilde buluşturmayı hedefler. Bu hizmet Ocak 2023'ten beri Homeats Akademi aracılığıyla gerçekleştirilmişti.🌱O halde yeni sezona başlayalım, birlikte büyüyelim, gelişelim ve mesleğimizi ileriye taşımaya devam edelim 🥰


41 Eğitim 4039 Öğrenci
Henüz Yorum Yok
Henüz Yorum Yok