shape
shape

Homeats Sporcularda Yeme Bozuklukları Eğitimi + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi + Detaylı Dijital Kitapçık

 • Anasayfa
 • Kurs
 • Homeats Sporcularda Yeme Bozuklukları Eğitimi + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi + Detaylı Dijital Kitapçık
Öğrenci: 37 Görüntüleme: 2056

Homeats Sporcularda Yeme Bozuklukları Eğitimi + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi + Detaylı Dijital Kitapçık

Eğitim Hakkında

Homeats Akademi Sporcularda Yeme Bozukluğu Eğitimi

Bu eğitim, Uzman Diyetisyen Deniz Eriş tarafından sunulan “Sporcularda Yeme Bozuklukları” konusuna odaklanmaktadır. Eğitim, sporcuların karşılaştığı yeme bozukluklarını ve bu bozuklukların nedenlerini, risk faktörlerini ve belirtilerini detaylı bir şekilde ele alıyor. Ayrıca, bu zorlukları nasıl yönetebileceğiniz ve müdahale edebileceğiniz hakkında pratik bilgiler sağlıyor. Profesyoneller arası işbirliğinin önemi vurgulanarak, sporcuların kariyerlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olmak için gerekli yönlendirmeler ve temel bilgiler sunuluyor.

 

 

Ne Öğreneceksin?

Eğitimde, sporcularda görülen yeme bozukluklarının çeşitleri, nedenleri ve risk faktörleri hakkında derinlemesine bilgi edineceksiniz. Fiziksel ve duygusal belirtileri tanıma ve bu bozuklukların yönetimi ve müdahalesi konusunda etkili yöntemler öğreneceksiniz. Ayrıca, diyetisyenler, psikologlar ve diğer sağlık profesyonelleri ile işbirliği yaparak sporculara nasıl en iyi şekilde yardımcı olabileceğiniz konusunda bilgiler edineceksiniz. Bu eğitimle, sporcuların kariyerlerini sağlıklı bir şekilde devam ettirmelerine katkıda bulunabilecek temel bilgi ve becerilere sahip olacaksınız​

Kurs Müfredatı

TAŞINIYORUZ: @nutrihome.akademi

 • Eğitim ile ilgili problem yaşamamak için yeni platformumuzu mutlaka takip edin.
  00:00

Sporcularda Yeme Bozuklukları Eğitimi

Deniz Eris 1

Deniz Eriş

  Uzm. Dyt. Deniz Eriş; Hastalıklarda beslenme, ağırlık yönetimi, sporcu beslenmesi ve yeme bozukluğu alanlarında hizmet veren ABD eğitimli klinik diyetisyen. Kurumsal danışmanlık ve akademik yazarlık çalışmalarının yanı sıra 2018 yılından beri Bursa’da kendi kliniğinde danışan kabul etmektedir.              


1 Eğitim 37 Öğrenci
Zeynep Özdemir

Zeynep Özdemir

Eğitim:Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik LisansAnadolu Üniversitesi Aşçılık Ön Lisans Uluslararası Sertifikalar:Sports Nutrition Specialist (SNS) Diet and Nutritional Advisor Ketogenic Diet SpecialistMindful Nutrition CertificationGut-Brain Connection DiplomaHACCP - Hazard Analysis Critical Control Point BRC - Global Standard for SafetyFSSC 22000 - Food Safety SystemGHP - Good Hygenic PracticesISO 22000:2018 Food Safety Management System Internal AuditorISO 22000:2018 Food Safety Management Systems 2022 yılından beri freelancer olarak dünyanın çeşitli yerleri ile ortak çalışmakta olup şuan aktif olarak 17 uluslararası projede aktif rol almaktadır. Bu rollerin arasında restoranlar için tarif geliştirme, bilimsel blog ve makale yazarlığı, sağlık konusunda YouTube senaryo yazarlığı, e-kitap yazımı ve tasarımı, diyetetik ve sağlık alanında aplikasyon geliştirme ekiplerinde bulunma, büyük gruplara beslenme eğitimi verme, yazılmış blogların kaynaklarını denetleme, yemek fotoğrafçılığı görevleri bulunmaktadır. Ayrıca, Homeats Akademi'nin kurucusu ve proje yöneticisidir.'İyilik Hayat Kurtarır' projesinde kemik iliği nakli farkındalığı oluşturma ekibindedir.


2 Eğitim 112 Öğrenci
4.7
Toplam 9 Değerlendirme
5
7 Değerlendirme
4
1 Değerlendirme
3
1 Değerlendirme
2
0 Değerlendirme
1
0 Değerlendirme
 • MK

  Merve Kıldalı

  1 hafta önce
  Çok bilgilendirici bir eğitimdi
 • BE

  Buse Erzurumlu

  3 hafta önce
  çok güzel açık ve anlaşılır bir eğitimdi. teşekkürler
 • SN

  Sena Nur Şahin

  3 ay önce
  Çok güzel deneyimler kazandım
 • HA

  Havva ATAK

  4 ay önce
  Evet
 • GA

  GAMZE ALBAYRAK ATASOY

  4 ay önce
  Kskkala
 • BA

  Beyzanur Akdağ

  4 ay önce
  .
 • EY

  Ezgi Yiğit

  4 ay önce
  oldukça yararlıydı
 • ND

  Nilgün Demir

  5 ay önce
  Verim aldım teşekkür ederim
 • MA

  Melike Arı

  5 ay önce
  Çok faydalı bir eğitim. Dyt Deniz beye bilgi aktarımı için teşekkürler. Homeats akademi ekibine de eğitimde yaşadığım sorunu kısa sürede çözümledikleri için teşekkür ediyorum.