shape
shape

Nutrihome Akademi’nin Özel Programı: Tuba Günebak ile Yaz Stajı Tadında Eğitim Kampı + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi + Kapsamlı Eğitim Kitapçığı

 • Anasayfa
 • Kurs
 • Nutrihome Akademi’nin Özel Programı: Tuba Günebak ile Yaz Stajı Tadında Eğitim Kampı + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi + Kapsamlı Eğitim Kitapçığı
Öğrenci: 15 Görüntüleme: 603

Nutrihome Akademi’nin Özel Programı: Tuba Günebak ile Yaz Stajı Tadında Eğitim Kampı + Eğitmen İmzalı Katılım Belgesi + Kapsamlı Eğitim Kitapçığı

Eğitim Hakkında

📚 Eğitmenimiz Doktor Diyetisyen Tuba Günebak ile Türkiye’de eşi benzeri olmayan bu online interaktif staj programında beslenme ve diyetetik alanındaki derin bilgileri keşfedin.

💡 Eğitim Platformu: Nutrihome Akademi Sektördeki yenilikleri takip etmek ve kendinizi geliştirmek için ideal bir platform. Tuba Hocamızın titizlikle hazırladığı bu programda, erken kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz.

🌟 Özgün İçerik ve Sınırlı Kontenjan: Her bir modül, diyetisyenlik mesleğinin farklı yönlerini ele alıyor. Interaktif ve gerçekçi staj deneyimi sunuyoruz. Kontenjan sınırlı olduğundan ve tekrar edilmeyeceğinden, bu fırsatı kaçırmayın.

👩‍🎓 Profesyonel Gelişim Fırsatı: Dr. Dyt. Tuba Günebak ile tanışın, mesleki işleyişini öğrenin, paha biçilmez bilgiler edinin ve kariyerinizi bir adım ileri taşıyın.

🔍 Kapsamlı Eğitim Modülleri:

Modül 1: BESLENME VE DİYETETİĞE GİRİŞ: Yeme Bozukluklarının Anlaşılması
-Yeme Bozukluklarına Genel Bakış (Ne oldukları, farklı türleri, belirtileri)
-Yeme Bozukluklarına Psikolojik Yaklaşım (Psikolojik etkenler, kognitif davranışsal terapi) -Beslenme ve Yeme Bozuklukları
-İyileşme ve Takım Çalışması (Psikiyatrist, psikolog, diyetisyen ve hastanın birlikte çalışması)
-Yeme Bozuklukları ve Sosyal Medya (Sosyal medyanın rolü ve etkisi)
-Denetimler ve Güncel Yaklaşımlar (Hastanın takip süreci ve yaklaşımların incelenmesi)

Modül 2: BAŞTAN AŞAĞI DANIŞAN ALMA: Yeme Bozuklukları ve Klinik Uygulama
-Anamnez
-Beslenme ve Yeme Alışkanlıklarının Değerlendirilmesi
-Yeme Bozukluklarında Kan Tahlili Okuma
-Vücut Analizi Alma
-Vaka Çalışmaları ve Çözümleri
-Yeme Bozukluklarından Korunmada Doğru Bilinen Yanlışlar

Modül 3: Mikrobiyota ve Sağlık: İNTERAKTİF STAJ
-Mikrobiyotaya Genel Bakış (Ne olduğu, fonksiyonları, etkisi)
-Bağırsak Beyin Ekseni ve Yeme Bozuklukları
-Beslenme ve Mikrobiyota (Prebiyotik ve probiyotik besinler, lifler, diyetin mikrobiyotaya etkisi)
-Yeme Bozuklukları ve Mikrobiyotada Görülen Değişiklikler
-Mikrobiyota Değişiklikleri ve Tedavi Yaklaşımları
-İnteraktif Staj: Mikrobiyota ve Diyetisyenin Rolü (Vaka ödevleri ve çözümleri)

✨ Ekstra Avantajlar: Özel materyallere erişim ve eğitimi yeniden izleme şansı.

💼 Staj Tecrübesi Özellikle gönüllü veya zorunlu staj imkanı bulamayanlar için bu kamp, gerçek bir staj deneyimi sunar.

Bu eğitim, diyetetik mesleğine dair kapsamlı ve derinlemesine bir bakış açısı sunarak mesleki gelişiminizi destekleyecek.

Ne Öğreneceksin?

Kamp sonunda, bilgi, tecrübe, network ve eğitmen imzalı katılım belgesine sahip olacaksın.

Ayrıca;

- 3 gün boyunca katılacağın kampta eğitmen tarafından hazırlanmış materyallere erişim imkânı ve eğitimi sonrasında tekrardan izleme fırsatı yakalayacaksın.

- Beslenme ve diyetetik alanında gönüllü/zorunlu staj yapma imkânı bulamayan veya daha fazla diyetisyen bakış açısı ile bilgi birikimlerini genişletmek isteyen kişiler bu programla verimli bir simülasyon staj deneyimi yaşayabilirler.

Kurs Müfredatı

TAŞINIYORUZ: @nutrihome.akademi

 • Eğitim ile ilgili problem yaşamamak için yeni platformumuzu mutlaka takip edin.
  00:00

BESLENME VE DİYETETİĞE GİRİŞ: Yeme Bozukluklarının Anlaşılması

BAŞTAN AŞAĞI DANIŞAN ALMA: Yeme Bozuklukları ve Klinik Uygulama

İNTERAKTİF STAJ: Mikrobiyota ve Sağlık

Kapsamlı Kitapçık

1672665242258

Tuba Günebak

4 Mayıs 1979’da Ankara doğan Dr. Tuba Günebak, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini tamamlamıştır. Doktora çalışmasını tamamlayana kadar Hacettepe Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak görev almıştır. Doktora çalışması sonrasında kendi isteğiyle üniversiteden ayrılmış, Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’ni kurmuştur. Bugün, Ankara, Çayyolu’nda bulunan kliniğinde yürüttüğü bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetlerinin yanında akademik kariyerine İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi’nde “doktor öğretim üyesi” ünvanı ile devam etmekte, birçok genç meslektaşını yeriştirmektedir.Bugüne kadar, aralarında Anadolu Ajansı, Türkerler Holding, Bayraktar İnşaat, Neutec İlaç, Nuh’un Ankara Makarnası’nın da bulunduğu birçok kurum ve kuruluşa kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetleri vermiş ve halen de vermektedir.Birçok ulusal ve uluslararası bilimsel ya da güncel dergide makaleleri yayınlanmıştır.TRT’nin çeşitli radyo ve televizyon kanallarında program sunuculuğu ve moderatörlüğü görevlerini üstlenmiştir.


1 Eğitim 15 Öğrenci
Yesil Modern Mini Market Logo 7

Nutrihome Akademi

🌱Nutrihome Akademi, Homeats Akademi kurucuları tarafından kurulmuş kardeş platform olup ⚠️ Perşembe Ücretsiz Eğitimlerinin Şubat Ayı İtibariyle Gerçekleştirileceği Platformdur ⚠️🌱 1 Senedir olduğu gibi diyetisyen ve diyetisyen adaylarına piyasanın en kaliteli eğitimlerini en düşük ücretle ve hatta ücretsiz sunmaya devam eder.🌱Diyetisyenler tarafından oluşturulan bu platformda meslektaşlarımızın gelişimi ön planda tutulur ve ihtiyaçların karşılanması için sektörün en yenilikçi eğitim konseptleri bu ekip tarafından yaratılır.🌱 Nutrihome Akademi, @homenutrition.dergisi 'ni kapsamaktadır ve bu dergi ilk sayısında büyük ses getirmiştir.🌱 Platform beslenme ve diyetetik alanında her perşembe günü alanında uzman diyetisyenler ile sizleri ücretsiz bir şekilde buluşturmayı hedefler. Bu hizmet Ocak 2023'ten beri Homeats Akademi aracılığıyla gerçekleştirilmişti.🌱O halde yeni sezona başlayalım, birlikte büyüyelim, gelişelim ve mesleğimizi ileriye taşımaya devam edelim 🥰


41 Eğitim 4039 Öğrenci
5.0
Toplam 1 Değerlendirme
5
1 Değerlendirme
4
0 Değerlendirme
3
0 Değerlendirme
2
0 Değerlendirme
1
0 Değerlendirme
 • Beyza Özsoy

  3 ay önce
  çok keyifli bir eğitimdi